Onze crew bestaat uit een mix van ervaren én onervaren vrijwilligers met een onverwoestbare passie voor ons project. Ze noemen het niet voor niets hun “jobby”.

Ook worden zij bijgestaan door mensen uit het professionele circuit die vrijwillig hun kennis en ervaring delen.

Verder dragen enkele van onze koorleden hun steentje bij achter de schermen van ons showkoor. 

Samen realiseren zij elk jaar de gekste dingen!

Kern bestuur

dirigent & arrangeur

Sinds 2020 is Susan de vaste dirigent en arrangeur van showkoor Enchanté. Met haar brede ervaring zowel op als naast het podium brengt ze een unieke combinatie van artistieke flair en muzikale vakkennis.

 

Als professioneel musicalactrice stond ze op de planken in producties zoals SpamalotCinderella en Rosa. Achter de schermen vond ze al snel haar plek in het creatieve team, waar ze als (assistent) muzikaal leider meewerkte aan diverse Studio 100-producties waaronder Ketnet MusicalVergeet BarbaraRed Star Line en Sneeuwwitje.

 

Daarnaast was Susan vijf jaar actief bij Spotz-On. Daar gaf ze wekelijkse zanglessen en nam ze de muzikale leiding van uiteenlopende projecten op zich, zoals de K3 Run & Fun, verschillende Plopsa-shows en Studio 100 Zingt.

 

In 2024 koos ze voor een nieuwe uitdaging en maakte ze de overstap naar het lager onderwijs. Vandaag begeleidt ze met hart en ziel jonge leerlingen als zorgjuf.

Kerntaken

Showconcept – Repetitieplanning – Vocale arrangementen schrijven – Zangrepetities leiden – Band aansturen – Show dirigeren – Muzikale eindverantwoordelijkheid

regisseur & algemeen coördinator

Na haar filmstudies aan het RITCS in Brussel werkte Laura als regieassistent voor Vlaamse en internationale televisieproducties zoals Onder Vuur en Hidden Assets.

 

In 2024 deed ze ervaring op als Company Manager bij de musical Sneeuwwitje van Studio 100. Haar passie voor muziek en entertainment bracht haar in 2017 bij showkoor Enchanté. Na enkele jaren als lid van het artistiek team, nam ze in 2020 met veel goesting de fakkel over van Greet Pauwels als regisseur en artistiek leider.

 

Als meest ervaren bestuurslid staat ze vandaag ook in voor de algemene coördinatie. Tegenwoordig vind je haar terug op de schoolbanken waar ze een Bachelor Communicatie nastreeft.

 

Kerntaken

Showconcept – Artistieke eindverantwoordelijkheid – Regie – Lichtplan  – Visuals/hoorspel – Showcaller – Videocaptatie show – Algemene Coördinatie bestuurswerking

productieleider

Zingen en dansen doet Ellen graag, maar het liefst vanuit de coulissen.


In 2024 leerde ze Showkoor Enchanté kennen en sindsdien neemt ze met plezier een rol op achter de schermen.


Als productieleider zorgt ze, samen met het bestuur, voor een vlotte organisatie van het werkjaar en een gesmeerde showweek.

Kerntaken

Productieleider en stagemanager showweek – Organisatie werkjaar – Redacteur wekelijkse interne nieuwsbrief

budgetbeheer

Zelden denkt hij aan het Romeinse Rijk, maar aan financiën denkt hij elke minuut.

 

Eliot ziet het leven door een wiskundige en analytische bril, maar zingt en danst door het leven.

 

Budgetbeheerder is dan ook de gedroomde taak om zijn lusten op bot te vieren.

Kerntaken

Budgetbeheer – Secretaris Enchanté – Vertegenwoordiger Compagnie Infini vzw

sponsoring & subsidies
vertrouwenspersoon

Sinds 2023 versterkt deze enthousiaste optimist het bestuur. Vrijwilligerswerk zit in haar bloed.


Met vastberadenheid zoekt ze sponsors en subsidies voor Enchanté.


Daarnaast is ze een warm en betrouwbaar aanspreekpunt: cast en crew kunnen altijd bij haar terecht als vertrouwenspersoon.

Kerntaken

Nieuwe sponsors aanwerven – contact huidige sponsors – Subsidies aanvragen en opvolgen – Organisatie werkjaar – Vertrouwenspersoon

PR-manager

We zijn op zoek naar een enthousiaste PR-manager die goesting heeft om verder te bouwen aan het imago en de bekendheid van Enchanté.


Ben jij altijd op de hoogte van de laatste trends op sociale media?

Heb je een vlotte pen en oog voor detail?

Is networking helemaal jouw ding? 

Dan zoeken wij jou!


Heb je interesse om ons team te versterken? Vraag vrijblijvend meer info via showkoorenchante@gmail.com

Kerntaken

Promocampagnes – Dagelijks onderhoud van website en sociale media – Socialmediamanager aansturen – Contactpersoon externe events – Enchanté huisstijl bewaken en updaten

bestuur

co-chef kostuum
grafisch ontwerp

Na één jaar als lid van de cast sloot deze creatieveling ook aan bij ons bestuur.


Met een achtergrond in de beeldende kunst en met een interesse in een breed scala aan artistieke bezigheden, orkestreert Meggy het concept en de productie van onze schitterende showkostuums.


Tegelijkertijd blaast ze ook leven in het ontwerp van de showposter, de programmaboekjes en illustraties voor onze campagnes.

Kerntaken

Showconcept – Kostuums bedenken/ontwerpen – Team kostuum leiden – Zoektocht kostuums opvolgen – Beheer kostuumstock – Grafisch ontwerp verkoopactie en show

co-chef kostuum

Eden begon haar avontuur als koorlid in het kostuumteam en groeide al snel door van assistent tot mede chef kostuum.


Met een passie voor mode die verder reikt dan het podium, maakt Eden in haar vrije tijd haar eigen kledingstukken. Haar nieuwsgierigheid naar het vak bracht haar zelfs tot in Londen, waar ze tijdens een summer school in Fashion haar kennis over design, patronen en stoffen verder verfijnde.


Met haar oog voor detail en liefde voor stijl helpt zij om elk kostuum tot leven te brengen op het podium.


Kerntaken

Kostuums bedenken/ontwerpen – Team Kostuum leiden – Zoektocht kostuums opvolgen – Beheer kostuumstock

co-dance captain

Arne groeide op met dansstijlen als ballet, modern en lyrical jazz. Zijn passie deelt hij via dansstages en musicalkampen. Als choreograaf werkte hij aan projecten van o.a. Podium C. en Artbij vzw.

Tijdens zijn opleiding wiskunde werd hij in 2019 koorlid van Enchanté.

In 2022 vervoegde hij team artistiek als assistent dance captain en sinds 2023 zet hij zijn wiskundige dansbrein in als huischoreograaf en dance captain.

Kerntaken

Showconcept – Huischoreograaf – Contact externe choreografen – Posities bepalen – Dansrepetities leiden – Eindverantwoordelijkheid dans

co-dance captain

Na vijf geweldige jaren als lid besloot Hanne twee jaar geleden een stapje verder te gaan: co-dance captain worden!

 

Dit derde jaar bruist ze opnieuw van energie om haar passie voor dans en haar enthousiasme te delen met de hele cast.

Kerntaken

Showconcept – Repetitieplanning – Huischoreograaf – Contact externe choreografen – Posities bepalen – Dansrepetities leiden – Eindverantwoordelijkheid dans

co-regisseur

Zang, dans en spel zijn van kinds af aan vaste waarden geweest voor Jade.  Vanaf de opstart van het Showkoor in 2015 tot 2019 enthousiast lid, iets wat ze twee kinderen later opnieuw oppikt in 2023.
 

 

In 2025 vervoegt ze het artistieke team als co-regisseur en neemt ze bij het opstartende showkoor Allumé de rol op van coördinator. 

Kerntaken

Showconcept – Regie – Lichtplan – Showcaller script – Visuals/hoorspel

productieassistent

Na in te springen in de showweek van 2025 als helpende hand, besloot bakker en dierenliefhebber Anissa het productie team te vervoegen. Als productieassistent ondersteunt en helpt ze bij de organisatie van de show en de jaarwerking.

Kerntaken

Jaarwerking en activiteiten logistiek en organisatorisch ondersteunen – organisatie showweek

productieassistent
mevr. spaghetti

Larissa is 31, en woont in het gezellige Gent met haar vriend. In haar vrije tijd zingt ze in een band, speelt ze gitaar en traint ze jiu jitsu.


Verder houdt ze ervan om naar muziekoptredens te gaan en fijne gepassioneerde mensen te ontmoeten! Een ideale aanwinst dus voor het productionele team!

Kerntaken

Jaarwerking en activiteiten logistiek en organisatorisch ondersteunen – organisatie showweek – Organisatie jaarlijks spaghettifestijn

freelance crew

repetent zang

Overdag staat Myrthe voor de klas als leerkracht muziek en Nederlands, maar eigenlijk is het haar persoonlijke missie om iedereen aan het zingen te krijgen.


Ze is zangmaker bij ZING, leidt haar eigen JTO-FAMILIEKOOR, schrijft zelf arrangementen en is samenzangcoach bij verschillende projecten. Tijdens de zomers is ze te vinden als zangdocent op musicalkampen bij SupaStar en JTO.


Zelf staat ze ook graag op het podium en was ze al in verschillende musicals te zien.

Kerntaken

Koorpartijen aanleren en afwerken

dance sailor

Al zeven jaar in haar element in de groep als koorlid, en sinds de afgelopen twee jaar ook in haar element voor de groep voor het maken, aanleren en opvolgen van choreo’s

Kerntaken

Choreo’s maken, aanleren en opvolgen

sociale media

Twee jaar als koorlid smaakte naar meer, dus neemt Maxine er de socials bij. Met haar PR-minions vult ze onze feed met lollige TikToks en sappige Insta- en Facebookposts.


Overdag doceert en onderzoekt ze media aan de UGent en de VUB, ’s avonds vind je haar bij Enchanté, op de ijshockeybaan, in de boksring of met een goed boek in de zetel.

Kerntaken

Opstellen contentkalender – Socialmediacampagnes bedenken en uitvoeren –  Contentcreatie – Aansturen PR-minions 

chef make-up

Na haar deelname aan Enchanté in 2020 vond Stien haar weg terug als koorlid van het oud-ledenkoor Allumé. Zingen en dansen doet ze al van kindsbeen af.


Doorheen de jaren volgde ze verschillende opleidingen tot make-up artiest. Vanaf dit jaar neemt ze de rol van “Chef Make-up” met plezier op zich.

Kerntaken

Make-up ontwerp en realisatie – Team make-up aansturen

verkoopactie

Dit/deze Zonnekind, kaasfanaat en mopjestrommel neemt sinds enkele jaren de verantwoordelijkheid van de verkoopactie op zich. Daarnaast maakt ze ook deel uit van onze cast.

Kerntaken

Jaarlijkse verkoopactie bedenken, uitwerken en opvolgen

locatie- verantwoordelijke

Stille genieter met een groot hart die altijd als eerste op de repetitielocatie verschijnt en als laaste vertrekt. Hij is naast koorlid ook de ideale sleutelbewaarder.


Houdt van zingen, lange wandelingen en alles met chocolade.

Kerntaken

Aanwezigheden cast bijhouden – Contact en sleutel repetitielocatie

locatie- verantwoordelijke

Dit jaar maakt hij niet alleen de repetitieplaats onveilig met het dansen en zingen, maar zorg hij er ook mede voor dat alles piekfijn en veilig achterblijft.

Kerntaken

Aanwezigheden cast bijhouden – Contact en sleutel repetitielocatie

inkleding foyer tijdens de showweek

Een grote gast met een grote mond en een klein hart. Altijd zingend, dansend en genietend van Carré confiturekes.


Creatief in alles wat hij doet, inclusief het inkleden van de foyer tijdens de showweek.

Kerntaken

Inkleding foyer bedenken en realiseren

organisatie audities

Kerntaken

Organisatie audities & kennismakingsrepetities

PR-minions

Deze toffe bende van koorleden zorgt dit jaar voor extra content voor de socials.

Zij geven je met veel enthousiasme een blik achter de schermen en voegen een extra vleugje fun toe.

0